NOVINKA: Super rychlé statické AMP weby

Přidali jsme do naší nabídky super rychlé statické AMP webové stránky. Pokud nepotřebujete administraci a je pro Vás důležitější rychlost a moderní technologie, je toto řešení právě pro Vás.
Tvorba AMP webových stránek

AMP je zkratka anglického Accelerated Mobile Pages. Jedná se projekt tvorby webových stránek, který má za cíl poskytnout návštěvníkům co nejrychlejší web.

AMP weby jsou postaveny na minimu nezbytného kódu kódu, čímž se výrazně snižuje jejich datová náročnost. Tento typ stránek je podporován přímo Googlem, který načítá AMP stránky do své paměti. Pokud uživatel ve výsledcích vyhledávání klikne na AMP stránku, obsah mu naservíruje přímo Google rychlostí blesku.

V mobilním vyhledávání poznáte stránky pomocí symbolu blesku:

AMP stránky v Google

A jak to vypadá v praxi? Podívejte se na video:

Více informací a ceny levných AMP stránek zobrazíte na stránce:
https://smart-websites.cz/levne-www-stranky/tvorba-amp-webovych-stranek/

Přečtěte si také

Dostaňte ze svého webu maximum

Spuštěním webových stránek naše práce nekončí. Aby prezentace fungovala co nejlépe, je potřeba celý balík dalších služeb. Připravili jsme několik variant technické podpory a správy webových stránek zaměřené nejen na rychlost a bezpečnost, ze kterých si můžete vybrat to nejlepší pro váš nový web.

Zajímá mě více >

Levné webové stránky na splátky

Potřebujete rychle nový web, ale nemáte dostatečný rozpočet? Nově nabízíme tvorbu nových webových stránek na redakčním systému WordPress na splátky za podmínek, které si může dovolit úplně každý. Platby jsourozděleny do 6 nebo 12 splátek.

Zajímá mě více >

Zavedli jsme on-line platby

Nově můžete za naše služby platit on-line. Můžete tak ušetřit spoustu času spojených se zadáváním příkazu Vaší bance. Nově Vám místo faktury e-mailem zašleme výzvu k platbě, u které nalznete odkaz pro zaplacení on-line prostřednictvím platební brány GoPay.

Zajímá mě více >

Maximální velikost přílohy 1MB.
Povolené typy příloh .jpg, .jpeg, .png, .gif, .pdf, .txt, .csv, .xls, .xlsx, .doc, .docx.