Domény a webhosting

Nezbytnou součástí webových stránek je doména (adresa internetové prezentace) a webhosting (prostor na serveru pro Váš web). V případě objednání www stránek Vám zajistíme jak tu nejvhodnější doménu, tak kvalitní, rychlý a spolehlivý webhosting.

You are here:

Registrace a prodlužování domén

Internetová doména je jednoznačné jméno počítače nebo počítačové sítě, které jsou připojené do internetu. Jednoduše řečeno je internetová doména adresa Vašich internetových stránek. Příkladem doménového jména je google.com, seznam.cz atd. Pomůžeme Vám s registrací Vaší domény a zprostředkujeme Vám její využívání po dobu 1 roku.

Domény jsou vždy registrovány na Vaše jméno, tudíž nehrozí, že byste v případě ukončení vzájemné spolupráce museli doménu odkupovat nebo Vám byl odepřen přístup k jejímu dalšímu využívání.

 • .cz doména

  280 Kč / rok
  při registraci i prodloužení domény

 • .eu doména

  200 Kč / rok
  při registraci, prodloužení a transferu domény

 • .com a .net doména

  390 Kč / rok
  při registraci, prodloužení a transferu domény

Webhosting

Webhosting je pronájem prostoru pro webové stránky na cizím serveru. Díky webhostingu si můžete své webové stránky umístit na internet, aniž byste museli mít vlastní server. Webhosting je pouze samotné umístění stránek na serveru poskytovatele. Aby se uživatelé internetu ke stránkám dostali, je potřeba mít zaregistrovánu doménu. Pomůžeme Vám se zprovozněním webhostingu a zprostředkujeme Vám jeho využívání po dobu 1 roku.

 • neomezený traffic, verze PHP 5.2, 5.3, 5.4, 5.5, 5.6, 7.0, 7.1, 7.2 nebo 7.3, memory limit 128 MB (na přání lze zvýšit až na 2 048 MB), možnost SSL certifikátu, mod_rewrite, podpora DKIM, zálohování 1x denně, zálohy dostupné až 7 dní zpětně
 • Webhosting s webem

  799 Kč / rok
  s diskovou kapacitou pro celý Váš web

 • Webhosting bez webu

  999 Kč / rok
  s diskovou kapacitou 500 MB

Tvorba webových stránek

Nabízíme výrobu www stránek určených zejména pro drobné a střední podnikatele. Součástí všech internetových stránek je instalace redakčního systému WordPress, unikátní grafický návrh webu, zpracování určitého počtu fotografií a SEO optimalizace.

Adresa

U Párníků 698/10, Praha 9

Provozní doba

PO – PÁ: 9:00 – 16:00

Telefon

(+420) 776 116 166