Malý web

Základem v nabídce tvorby webových stránek je varianta pro ty, kterým stačí pouze velmi jednoduchá základní internetová prezentace, na které však návštěvníci najdou všechny nezbytné informace.

You are here:

Základní internetová prezentace

Základní webová prezentace o rozsahu do 4 podstránek obsahující základní informace o firmě a jejích základních činnostech.

 • instalace redakčního systému, responzivní šablona pro web (2 korektury), až 4 podstránky obsahu (sami si můžete vložit neomezený počet dalších), statistiky návštěvnosti, možnost webhostingu za zvýhodněnou cenu s HTTPS zabezpečením, možnost zřízení e-mailů pod doménou

SSL certifikát k webovým stránkám zdarma

Protože fandíme moderním technologiím, všechny nově vyrobené webové prezentace hostované na našich serverech opatříme SSL certifikátem bez jakéhokoliv dalšího příplatku.

 • Malý web

  7 999 Kč
  při současném objednání webhostingu za 799 Kč / rok

 • Malý web

  9 299 Kč
  včetně zprovoznění webu na Vašem hostingu

Chci nový web

Z námi realizovaných www stránek

Za mnoho let naší praxe jsme realizovali, či jsme se podíleli, na řadě zajímavých projektů. Máme za sebou práci na tvorbě zpravodajského portálu věnovanému městské hromadné dopravě, podíleli jsme se i na editaci regionálního zpravodajského serveru. Díky spolupráci s marketingovými agenturami jsme stáli u realizace www stránek pro Aleše Brichtu a prestižní soutěže Vinařství roku 2014, 2015 a 2016. Nové webové stránky jsme mimo jiné připravili i rapperce Sharkass, která to z talentové soutěže dotáhla až na přední místa uznávaných hitparád.

Výhody spolupráce s námi

01

Praxe přes 20 let

Zkušenosti s výrobou internetových stránek máme již od počátku internetu v České republice v polovině 90. let.

02

Bez měsíčních poplatků

U nás platíte pouze za doménu a webhosting. Žádné další netransparentní poplatky nevyžadujeme.

03

Web do 14 dnů

Nové internetové stránky pro Vás máme zpravidla připraveny do 14 dní od potvrzení objednávky.

Tvorba webových stránek

Nabízíme výrobu www stránek určených zejména pro drobné a střední podnikatele. Součástí všech internetových stránek je instalace redakčního systému WordPress, unikátní grafický návrh webu, zpracování určitého počtu fotografií a SEO optimalizace.

Adresa

U Párníků 698/10, Praha 9

Provozní doba

PO – PÁ: 9:00 – 16:00

Telefon

(+420) 776 116 166