Malý web

Tato varianta stránek je určena těm, kterým stačí základní a jednoduchý web, přes to ale požadují rychlou a kvalitní internetovou prezentaci, na které návštěvníci najdou přehledně uspořádané všechny důležité informace.

You are here:

Jednoduché webové stránky

Tvorba webových stránek nám obvykle nezabere více než 14 dní od potvrzení objednávky a dodání podkladů. V rámci “Malého webu”, který je ideální jako web pro menší firmy či fyzické osoby získáte:

  • redakční systém WordPress
  • responzivní design (možnost až 2 korektur)
  • 4 podstránky obsahu
  • statistiky návštěvnosti v administraci webových stránek
  • progresivní webovou aplikaci (PWA)
  • AMP verzi webových stránek

Cena za výrobu webu

9 600 Kč

Rychlé a bezpečné webové stránky

Velký důraz klademe zejména na rychlost webu, která má přímý dopad na konverzní poměr i organické vyhledávání. Kromě špičkově vyladěného webhostingu se zaměřujeme mimo jiné na kešování a přednačítání www stránek a propracovanou automatizovanou optimalizaci obrázků.

Vyberte si rozsah návazných služeb.

Chci nový web

Výhody spolupráce s námi

01

Praxe přes 20 let

Zkušenosti s výrobou internetových stránek máme již od počátku internetu v České republice v polovině 90. let.

02

Bez měsíčních poplatků

U nás můžete platit pouze za doménu a webhosting. Spolupráci žádnými dalšími poplatky nepodmiňujeme.

03

Web do 14 dnů

Tvorba webových stránek nám obvykle nezabere více než 14 dní od potvrzení objednávky a dodání podkladů.

Dosavadní výroba webových stránek

Za mnoho let naší praxe jsme realizovali či jsme se přímo podíleli na řadě zajímavých projektů. Máme za sebou práci na tvorbě zpravodajského portálu věnovanému městské hromadné dopravě, podíleli jsme se i na editaci regionálního zpravodajského serveru. Díky spolupráci s marketingovými agenturami jsme stáli u realizace www stránek pro Aleše Brichtu a prestižní soutěže Vinařství roku 2014, 2015 a 2016. Nové webové stránky jsme mimo jiné připravili i rapperce Sharkass, která to z talentové soutěže dotáhla až na přední místa uznávaných hitparád.

Tvorba webu Praha

Vyrábíme webové stránky určené zejména pro drobné a střední podnikatele. Součástí všech internetových prezentací je instalace redakčního systému WordPress, unikátní grafický návrh webu, zpracování fotografií, pomoc s tvorbou obsahu a základní SEO.

Adresa

U Párníků 698/10, Praha 9

Provozní doba

PO – PÁ: 9:00 – 16:00

Telefon

(+420) 776 116 166