Nejlepší web, rychlý a bezpečný

Nejlepší webové stránky jsou ty, které jsou dostupné, rychlé a bezpečné. Kombinací progresivní webové aplikace a jejího importování do služby Cloudflare získáte zabezpečený a rychlý web pro návštěvníky z celého světa.

You are here:

To nejlepší z dostupných technologií

Internetová stránka o rozsahu až 10 podstránek může obshovat informace o Vaší společnosti, přehled služeb, blog a mnoho dalších informací:

 • instalace redakčního systému, responzivní šablona pro web (2 korektury), až 10 podstránek obsahu (sami si můžete vložit neomezený počet dalších), import webu do služby Cloudflare, statistiky návštěvnosti, možnost webhostingu za zvýhodněnou cenu s HTTPS zabezpečením, možnost zřízení e-mailů pod doménou
 • v případě webhostingu u nás navíc: Progresivní webová aplikace (PWA)

Progresivní webové aplikace (PWA)

Protože fandíme moderním technologiím, nabízíme možnost tvorby internetových prezentací jako tzv. progresivních webových aplikací (PWA). Ty rozšiřují funkcionalitu klasíckého webu o funkce z mobilních aplikací jako např. zobrazení vybraných informací offline, push notifikace nebo přístup k hardwaru zařízení.

Chci vědět více o PWA

 • Nejlepší web

  13 699 Kč
  při současném objednání webhostingu za 799 Kč / rok

 • Nejlepší web

  14 699 Kč
  včetně zprovoznění webu na Vašem hostingu

Chci nový web

Z námi realizovaných www stránek

Za mnoho let naší praxe jsme realizovali, či jsme se podíleli, na řadě zajímavých projektů. Máme za sebou práci na tvorbě zpravodajského portálu věnovanému městské hromadné dopravě, podíleli jsme se i na editaci regionálního zpravodajského serveru. Díky spolupráci s marketingovými agenturami jsme stáli u realizace www stránek pro Aleše Brichtu a prestižní soutěže Vinařství roku 2014, 2015 a 2016. Nové webové stránky jsme mimo jiné připravili i rapperce Sharkass, která to z talentové soutěže dotáhla až na přední místa uznávaných hitparád.

Výhody spolupráce s námi

01

Praxe přes 20 let

Zkušenosti s výrobou internetových stránek máme již od počátku internetu v České republice v polovině 90. let.

02

Bez měsíčních poplatků

U nás platíte pouze za doménu a webhosting. Žádné další netransparentní poplatky nevyžadujeme.

03

Web do 14 dnů

Nové internetové stránky pro Vás máme zpravidla připraveny do 14 dní od potvrzení objednávky.

Tvorba webových stránek

Nabízíme výrobu www stránek určených zejména pro drobné a střední podnikatele. Součástí všech internetových stránek je instalace redakčního systému WordPress, unikátní grafický návrh webu, zpracování určitého počtu fotografií a SEO optimalizace.

Adresa

U Párníků 698/10, Praha 9

Provozní doba

PO – PÁ: 9:00 – 16:00

Telefon

(+420) 776 116 166