OnePage web

Jednostránkové webové prezentace jsou známy také jako tzv. landing page, microweb nebo webová vizitka. Jejich výhodou je, že nabídnou veškerý důležitý obsah shrnutý do jedné podstránky webu, takže návštěvníci nemusí proklikávat žádnou složitou strukturu webu a veškeré informace naleznou pohromadě.

You are here:

Jednoduché webové stránky

Tvorba webových stránek nám obvykle nezabere více než 14 dní od potvrzení objednávky a dodání podkladů. V rámci “OnePage webu”, který je ideální jako web pro prezentaci jednoho produkty či služby získáte:

  • redakční systém WordPress
  • responzivní design (možnost až 2 korektur)
  • 1 podstránka obsahu
  • statistiky návštěvnosti v administraci webových stránek
  • progresivní webovou aplikaci (PWA)
  • AMP verzi webových stránek

Cena za výrobu webu

7 200 Kč

Rychlé a bezpečné webové stránky

Velký důraz klademe zejména na rychlost webu, která má přímý dopad na konverzní poměr i organické vyhledávání. Kromě špičkově vyladěného webhostingu se zaměřujeme mimo jiné na kešování a přednačítání www stránek a propracovanou automatizovanou optimalizaci obrázků.

Vyberte si rozsah návazných služeb.

Chci nový web

Výhody spolupráce s námi

01

Praxe přes 20 let

Zkušenosti s výrobou internetových stránek máme již od počátku internetu v České republice v polovině 90. let.

02

Bez měsíčních poplatků

U nás můžete platit pouze za doménu a webhosting. Spolupráci žádnými dalšími poplatky nepodmiňujeme.

03

Web do 14 dnů

Tvorba webových stránek nám obvykle nezabere více než 14 dní od potvrzení objednávky a dodání podkladů.

Dosavadní výroba webových stránek

Za mnoho let naší praxe jsme realizovali či jsme se přímo podíleli na řadě zajímavých projektů. Máme za sebou práci na tvorbě zpravodajského portálu věnovanému městské hromadné dopravě, podíleli jsme se i na editaci regionálního zpravodajského serveru. Díky spolupráci s marketingovými agenturami jsme stáli u realizace www stránek pro Aleše Brichtu a prestižní soutěže Vinařství roku 2014, 2015 a 2016. Nové webové stránky jsme mimo jiné připravili i rapperce Sharkass, která to z talentové soutěže dotáhla až na přední místa uznávaných hitparád.

Tvorba webu Praha

Vyrábíme webové stránky určené zejména pro drobné a střední podnikatele. Součástí všech internetových prezentací je instalace redakčního systému WordPress, unikátní grafický návrh webu, zpracování fotografií, pomoc s tvorbou obsahu a základní SEO.

Adresa

U Párníků 698/10, Praha 9

Provozní doba

PO – PÁ: 9:00 – 16:00

Telefon

(+420) 776 116 166