loader image

Postup při tvorbě webu

Jak bude spolupráce s námi probíhat

Proces výroby webových stránek

Tvorba internetové prezentace má svá pravidla. Pokud chcete, abychom dodrželi termín přípravy nových www stránek a aby nedošlo k jakýmkoliv nedorozuměním, seznamte se prosím s následujícím postupem.

Zadání poptávky

Máte zájem o vytvoření nových www stránek? Neváhejte nás kontaktovat na e-mailu podpora@smart-websites.cz, kde nám sdělte Vaše zadání.

Zaslání potřebných podkladů

Následně Vás požádáme o zaslání co nejvíce podkladů jako texty, obrázky apod. Také na Vás budeme s největší pravděpodobností mít nějaké otázky.

Cenová nabídka

Na základě vyhodnocení všech podkladů, které od Vás budeme mít k dispozici, připravíme cenovou nabídku na tvorbu webových stránek.

Odsouhlasení cenové nabídky

Pokud Vás naše nabídka na tvorbu webových stránek zaujme, potvdíte ji. Tímto u nás vyhotovení internetové prezentace závazně objednáte.

Příprava webových stránek

Nainstalujeme redakční systém, vytvoříme grafickou šablonu a uspořádáme všechny podklady od Vás do logického celku. To nám zabere cca 14 dní.

Náhled připraveného webu

Zašleme Vám tajný odkaz, kde bude připravená internetová prezentace připravena k náhledu, abyste se mohli podívat, co jsme pro Vás připravili.

Spuštění nového webu

Po odsouhlasení náhledu www prezentace dojde k jejímu spuštění na dohodnuté doméně. Na zaslání souhlasu či připomínek máte 5 pracovních dní.

Vyúčtování poskytnutých služeb

A jsme na konci. V tuto cvhíli naše práce na Vašich www stránkách končí. Vystavíme Vám fakturu a budeme se těšit na případnou další spolupráci.

Zeptejte se na tvorbu webu

Nabízíme výrobu www stránek určených zejména pro drobné a střední podnikatele. Součástí všech internetových stránek je instalace redakčního systému WordPress, unikátní grafický návrh webu, zpracování určitého počtu fotografií a SEO optimalizace.
Napište nám

Maximální velikost přílohy 1MB.
Povolené typy příloh .jpg, .jpeg, .png, .gif, .pdf, .txt, .csv, .xls, .xlsx, .doc, .docx.