Postup při tvorbě webu

Tvorba internetové prezentace má svá pravidla. Pokud chcete, abychom dodrželi termín přípravy nových www stránek a aby nedošlo k jakýmkoliv nedorozuměním, seznamte se prosím s následujícím postupem.

You are here:

Zadání poptávky

Máte zájem o vytvoření nových www stránek? Neváhejte nás kontaktovat na e-mailu [email protected], kde nám sdělte Vaše zadání.

Zaslání potřebných podkladů

Následně Vás požádáme o zaslání co nejvíce podkladů jako texty, obrázky apod. Také na Vás budeme s největší pravděpodobností mít nějaké otázky.

Cenová nabídka

Na základě vyhodnocení všech podkladů, které od Vás budeme mít k dispozici, připravíme cenovou nabídku na tvorbu webových stránek.

Odsouhlasení cenové nabídky

Pokud Vás naše nabídka na tvorbu webových stránek zaujme, potvdíte ji. Tímto u nás vyhotovení internetové prezentace závazně objednáte.

Příprava webových stránek

Nainstalujeme redakční systém, vytvoříme grafickou šablonu a uspořádáme všechny podklady od Vás do logického celku. To nám zabere cca 14 dní.

Náhled připraveného webu

Zašleme Vám tajný odkaz, kde bude připravená internetová prezentace připravena k náhledu, abyste se mohli podívat, co jsme pro Vás připravili.

Spuštění Vašeho nového webu

Po odsouhlasení náhledu www prezentace dojde k jejímu spuštění na dohodnuté doméně. Na zaslání souhlasu či připomínek máte 5 pracovních dní.

Vyúčtování poskytnutých služeb

A jsme na konci. V tuto cvhíli naše práce na Vašich www stránkách končí. Vystavíme Vám fakturu a budeme se těšit na případnou další spolupráci.

Tvorba webových stránek

Nabízíme výrobu www stránek určených zejména pro drobné a střední podnikatele. Součástí všech internetových stránek je instalace redakčního systému WordPress, unikátní grafický návrh webu, zpracování určitého počtu fotografií a SEO optimalizace.

Adresa

U Párníků 698/10, Praha 9

Provozní doba

PO – PÁ: 9:00 – 16:00

Telefon

(+420) 776 116 166