Technická podpora a správa webu

Aby byly webové stránky vůbec vidět, je potřeba minimálně vlastnit doménu a webhosting. A aby prezentace fungovala co nejlépe, je potřeba celý balík dalších služeb. Připravili jsme tři varianty technické podpory a správy webových stránek zaměřené na rychlost a bezpečnost, ze kterých si můžete vybrat to nejlepší pro váš nový web.

You are here:

Česká doména a SSD webhosting

Roční poplatek

1 470 Kč

.cz doména

Zaregistrujeme .cz doménu tak, abyste byli její vlastníci. Nastavíme všechny nezbytné DNS záznamy a budeme hlídat, aby doména nevyexpirovala.

SSD webhosting

Poskytneme vám prostor pro vaše webové stránky. Samozřejmostí je neomezený traffic, PHP 7.3, MariaDB 10.3, memory limit 128 MB, zálohování 1x denně, zálohy dostupné až 7 dní zpětně.

Základní správa

Měsíční poplatek

270 Kč

První rok po spuštění webu cena za Základní správu webu pouze 220 Kč měsíčně.

.cz doména

Zaregistrujeme .cz doménu tak, abyste byli její vlastníci. Nastavíme všechny nezbytné DNS záznamy a budeme hlídat, aby doména nevyexpirovala.

SSD webhosting

Poskytneme vám prostor pro vaše webové stránky. Samozřejmostí je neomezený traffic, PHP 7.3, MariaDB 10.3, memory limit 128 MB, zálohování 1x denně, zálohy dostupné až 7 dní zpětně.

Content delivery network

Mezipaměť obsahu webových stránek uložíme do rozsáhlé globální sítě datových center společnosti Cloudflare po celém světě. Tím docílíme rychlého načítání webu návštěvníkům prostřednictvím nejrychlejších a nejspolehlivějších soukromých páteřních odkazů bez ohledu na jeijich vzdálenost od serveru s uloženými daty.

Protokol HTTPS

Vždy používáme SSL certifikát a nastavujeme automatické přesměrování všech realací z HTTP na HTTPS spolu s automatickými opravami smíšeného obsahu změnou HTTP na HTTPS pro všechny zdroje nebo odkazy na webu. Pro urychlení Vašich webových stránek také využíváme protokolu HTTP/2.

Pokročilá správa

Měsíční poplatek

540 Kč

První rok po spuštění webu cena za Základní správu webu pouze 420 Kč měsíčně.

Kešování dat

Data ukládáme do mezipaměti serveru, datacenter i do internetového prohlížeče návštěvníka webových stránek, díky čemuž se urychlí jejich načítání. Využíváme oddělení souborů mezipaměti pro desktopy a mobilní telefony.

Přednačítání webu

Jakmile uživatel navštíví web, začneme ukládat data z dalších postránek internetové prezentace do mezipaměti jeho internetového prohlížeče. Další procházení stránek je pak bleskurychlé.

Minifikace kódu

V rámci HTML, CSS a JavaScriptu provedeme minifikaci kódu, tzn. že z kódu odstraníme přebytečné mezery a komentáře. Díky tomu bude kód menší. JavaScript také budeme načítat se zpožděním, což může prospět rychlosti webu.

Čištění databáze

V pravidelných intervalech čistíme a promazáváme databázi. Odstraňujeme starší verze stránek, automaticky vytvořené koncepty, stránky a komentáře přesunuté do koše, komentářový spam i dočasná data.

Optimalizace obrázků

Každý obrázek nahraný do administrace optimalizujeme. Provedeme automatické zmešení, datovou kompresi i odstranění metadat. Obrázky ve formátu PNG automaticky zkonvertujeme do méně náročného formátu JPG.

Lazy Load

Veškeré obrázky, videa a iframy nenačítáme zbytečně, ale až v okamžiku, kdy se mají zobrazit. Nezpomalujeme tak internetový prohlížeč a šetříme data, která přenášíme do počítače nebo mobilního telefonu návštěvníka.

2 aktualizace CMS ročně

Pro bezpečnost webových stránek jsou důležité pravidelné aktualizace redakčního systému a všech jeho doplňků. 2x za rok nahrajeme aktuální verzí CMS i všech jeho rozšíření.

Technická podpora

Můžete využíž až 2 hodiny práce našeho specialisty ročně. Odpovíme vám na veškeré vaše dotazy, poskytneme konzultace či provedeme aktualizace nebo rozšíření webových stránek.

Profesionální správa

Měsíční poplatek

740 Kč

První rok po spuštění webu cena za Základní správu webu pouze 620 Kč měsíčně.

Zabezpečení webu

Velký důraz klademe také na zabezpečení webových stránek. Prezentace je chráněna před útoky na server a současně také před náhodnými útočníky, kteří se snaží uhodnout přístupy do administračního rozhraní.

Prověřování malwaru

Webové stránky ochráníme pravidelným skenováním malwaru. Každý den proběhne automatické prověření, zda-li web nebyl infikován. O případném riziku vás budeme informovat a nabídneme vám řešení.

Magické odkazy

Zapomenete-li heslo do administrace webových stránek, nic se neděje. Stačí, když napíšete své uživatelské jméno a obratem vám na e-mail pošleme unikátní odkaz, pomocí kterého se budete moci přihlásit.

Dvoufaktorové přihlášení

Do administrace internetové prezentace se jen tak někdo nepřihlásí. Při každém přihlášení pomocí uživatelského jména a hesla bude na Váš e-mail zaslán speciální kód, kterým potvrdíte přihlášení.

Tvorba webu Praha

Vyrábíme webové stránky určené zejména pro drobné a střední podnikatele. Součástí všech internetových prezentací je instalace redakčního systému WordPress, unikátní grafický návrh webu, zpracování fotografií, pomoc s tvorbou obsahu a základní SEO.

Adresa

U Párníků 698/10, Praha 9

Provozní doba

PO – PÁ: 9:00 – 16:00

Telefon

(+420) 776 116 166