SEO a optimalizace webu

SEO stavíme do top pozice strategického marketingu. Odehrává se nejen na poli online marketingových aktivit, ale poměrná část je životně závislá především na všech offline aktivitách vašeho businessu. Používáme jen námi prověřené a vyzkoušené metody optimalizace pro vyhledávače. S analýzou webových stránek a klíčových slov, webovou analytikou a následnou optimalizací webů máme bohaté zkušenosti díky více než 10letému v oboru.

Optimalizace webových stránek

Webové stránky optimalizujeme přes 10 let

Cílem dobře nastavené optimalizace webu je přivedení relevantního klienta či zákazníka, který na webových stránkách provede vámi požadovanou akci. Ať už se jedná o zavolání, vyplnění kontaktního formuláře, objednání služby nebo zakoupení produktu. Jak toho dosáhneme? Jednoduše. Strategickým tvořením obsahu a pravidelným optimalizováním pro jazyk a oko, jak uživatele, tak indexovacího robota (crawler).

Víme, jak úspěšně optimalizovat webové stránky

  • Analýza klíčových slov
  • Analýza webových stránek
  • Analytika optimalizace, UX a Copywriting
  • Správná struktura nadpisů všech stránek na webu
  • Správné vytvoření unikátních titulků a popisků stránek a služeb
  • Připravené měřící nástroje od Google

Práce na SEO je dřina, která se vyplácí

Správné SEO znamená pravidelné ladění marketingových a obchodních aktivit. Nikdy je od sebe nesmíme oddělovat. Zapomeňme na anglickou zkratku search engine optimization. Je dávno přežitá a nesprávně vnímána jako pouhá část úspěšně fungujícího businessu. Přistupujme k optimalizaci jako k celku.

Jsme otevřeni novým a moderním trendům. Dokážeme řešit akutní stavy vašeho systému (odstranění banu nebo penalizace, vyřešit indexaci či zvýšit návštěvnost webových stránek). Ovšem našim hlavním cílem je účinná prevence.

Webové stránky jsou základ, pravidelná optimalizace businessu je top, ale váš pozitivní a usměvavý přístup je nejvíc.

Co musíme udělat? Budovat strategický link building každé stránky vašeho webu. Prolinkování a zpětné odkazy jsou důležitou součástí úspěšné strategie.

Copywriting, který upoutá pozornost, nesmí chybět na žádných stránkách. Pište SEO friendly a otevřeně lidem ukažte, jak to děláte.

Webové stránky správně optimalizujeme. Vyřešíme základní nastavení. Napojíme všechny důležité technické nástroje a natáhneme sítě.

Zaměříme se na nastavení a fungování webových stránek. Pokud bude třeba postavit nové, navrhneme a vytvoříme je pro vás na míru.

Tvoříš, tvořím, tvoříme. Kolotoč nových, originálních a úžasných fotografií a videí se nesmí nikdy zastavit.

Sdílení užitečného obsahu, fungující a přínosné odkazy ze sociálních sítí a výborně hodnocené zpětné odkazy od relevantních partnerských webových stránek.

Pro koho pravidelně vytváříme obsah

Web Archivum

Archivum

Web CPMPK

Centrum pohybové medicíny Pavla Koláře

Web INS Partner

INS Partner

Web Střední hotelová škola

Hotelová škola

Web Desar

Desar

Web Naconi

Naconi