Výroba webových stránek za 1 Kč

Hledáte bezstarostné řešení pro váš web? Za měsíční paušál 999 Kč bez DPH získáte vše v jednom: vytvoření webu za 1 Kč bez DPH, doménu, spolehlivý a rychlý hosting, pravidelné aktualizace, SEO a prémiové WordPress pluginy. Žádné skryté poplatky, jen profesionální služby šité na míru. Věnujte se svému byznysu, o online svět se postaráme my.

Chci nový web
Webové stránky za 1 Kč

Webové stránky jako služba

S tvorbou webu formou služby získáte vše v jednom balíčku za fixní měsíční poplatek. Od designu přes hosting a doménu, až po aktualizace a SEO. Postaráme se o vše. Žádné vysoké investice, jen spolehlivý web.

Moderní web bez starostí

Pronajměte si moderní web bez starostí. Ušetříte za vývoj i správu a získáte čas na rozvoj svého podnikání. My se postaráme o vše technické i aktualizace. Soustřeďte se na to, co je pro vás důležité – na váš byznys.

Tvorba obsahu pro váš web

Připravíme vám moderní web, který zaujme a přivede nové zákazníky. Zajistíme poutavý a svěží obsah optimalizovaný pro vyhledávače (SEO). Budujte silnou značku online a oslovte širší publikum díky našim službám.

Tvorba i správa webu za jeden měsíční poplatek

Zbavte se starostí s tvorbou a správou webových stránek. S naším paušálním balíčkem získáte moderní a responzivní web bez vysokých počátečních investic. V ceně je doména, hosting, pravidelné aktualizace a SEO optimalizace. Vše bez starostí, abyste se mohli soustředit na své podnikání.

Služby v balíčku


Redakční systém WordPress
Šablona Picostrap 5
Visual Builder LiveCanvas
až 7 obsahových podstránek
Tvorba obsahu pokročilou umělou inteligencí (AI)
Zpracování a úprava až 15 fotografií
Výroba webových stránek za 1 Kč
HTTPS webhosting s kapacitou 1 GB
PHP 8.2, Maria DB 10.6, memcached
Záloha webu až 50 dní zpětně
Pravidelné aktualizace WordPress
Cookie Consent Management
Statistiky návštěvnosti Matamo
Pravidelný reporting
Základní optimalizace webu (SEO)
Pravidelná správa obsahu (až 30 min./měs.)
Pravidelné příspěvky do blogu (1× měsíčně pomocí pokročilé umělé inteligence (AI)
Prémiové pluginy (licence) WP Rocket, Smush Pro, Defender Pro, SmartCrawl Pro a Forminator Pro

Nabízíme vám komplexní službu tvorby a správy webových stránek formou měsíčního paušálu.

999 Kč bez DPH / měs.

Jdu do toho!

Službu nabízíme pouze firmám a podnikatelům na minimální dobu 36 měsíců.

Výroba webových stránek krok za krokem

Zadání poptávky

Máte zájem o vytvoření nových www stránek? Neváhejte nás kontaktovat na našem e-mailu, kde nám sdělte Vaše požadavky.

Zaslání potřebných podkladů

Následně Vás požádáme o zaslání podkladů jako texty, obrázky apod. Také na Vás budeme s největší pravděpodobností mít nějaké otázky.

Objednání služby

Zašleme vám cenovou nabídku na e-mail. Následným potvrzením nabídky dojde k uzavření smlouvy.

První platba

Zaplatíte symbolickou částku 1 Kč za výrobu webu a poplatek za 1. měsíc služby, čímž potvrdíte svůj zájem.

Příprava webových stránek

Nainstalujeme redakční systém, vytvoříme grafickou šablonu a uspořádáme všechny podklady od Vás do logického celku. To nám zabere cca 14 dní.

Náhled připraveného webu

Zašleme Vám tajný odkaz, kde bude připravená internetová prezentace připravena k náhledu, abyste se mohli podívat, co jsme pro Vás připravili.

Spuštění nového webu

Po vašem finálním odsouhlasení náhledu spustíme vaše nové webové stránky a začneme se o ně starat.

Pravidelné platby

Vždy 14 dní před koncem zaplaceného období vám zašleme výzvu k platbě na další měsíc spolupráce.

Výroba webových stránek krok za krokem

Měsíční paušál za tvorbu a správu webu zahrnuje vše, co potřebujete k provozu moderního a efektivního webu. V ceně získáte responzivní web postavený na redakčním systému WordPress, doménu, webhosting, pravidelné aktualizace systému i obsahu a SEO optimalizaci.

Komunikace během tvorby webu i jeho následné správy je pro nás klíčová. Jsme vám k dispozici pro jakékoliv dotazy, konzultace a připomínky. Kontaktovat nás můžete jednoduše emailem na adrese info@smart-websites.cz.

Webové stránky od nás jsou navrženy s důrazem na rychlost a technologickou vyspělost, což je jeden ze základních kamenů pro dobrou viditelnost ve vyhledávačích. V rámci našich služeb se dále zaměřujeme na analýzu klíčových slov relevantních pro vaši oblast podnikání a pravidelně doplňujeme webové stránky o nový obsah, který tato klíčová slova přirozeně zahrnuje. Je důležité si uvědomit, že garantovat konkrétní umístění ve vyhledávačích není v našich silách, jelikož algoritmy se neustále vyvíjejí. Naší snahou je však vytvořit a spravovat webové stránky tak, aby měly ty nejlepší předpoklady pro vysokou viditelnost a oslovení vašeho cílového publika.

Ano, kromě nabízeného balíčku si můžete objednat i další služby nad jejich rámec. Pro sestavení individuálního plánu, který bude přesně odpovídat vašim potřebám, se prosím obraťte na náš e-mail info@smart-websites.cz.

Minimální délka trvání smlouvy je 36 měsíců.

Po uplynutí smluvní doby 36 měsíců máte dvě možnosti. Buď můžete pokračovat ve správě webu za zvýhodněnou cenu 599 Kč bez DPH / měs. s možností ukončení služby kdykoliv, nebo si můžete objednat službu na dalších 36 měsíců. V tomto případě provedeme kompletní redesign webových stránek a budeme pokračovat v jejich správě tak, jak jste byli zvyklí.

Ano, po ukončení služby (nejdříve 36 měsíců od jejího zahájení) si můžete svůj web převést k jinému poskytovateli. V takovém případě pro vás připravíme zálohu webu nebo samoinstalační balíček, který můžete předat novému správci webu nebo poskytovateli webhostingu.