Dostaňte ze svého webu maximum

Spuštěním webových stránek naše práce nekončí. Aby prezentace fungovala co nejlépe, je potřeba celý balík dalších služeb. Připravili jsme několik variant technické podpory a správy webových stránek zaměřené nejen na rychlost a bezpečnost, ze kterých si můžete vybrat to nejlepší pro váš nový web.
Správa webových stránek

Webhosting

Poskytneme vám prostor pro vaše webové stránky a e-maily. Samozřejmostí je neomezený traffic, PHP 7.4, MariaDB 10.3, memory limit 128 MB, zálohování 1x denně, zálohy dostupné až 7 dní zpětně.

Cena: 99 Kč bez DPH / měs.


Pravidelné aktualizace

Nejdůležitějším důvodem, proč redakční systém pravidelně aktualizovat, je zabezpečení. Postaráme se jak o aktualizací jádra redakčního systému, tak aktualizace jednotlivých součástí.

Cena: 34 Kč bez DPH / měs.


Elementor Pro

Pro tvorbu webových stránek využíváme jeden z nejoblíbenějších visual builderů Elementor Pro. S plnou licencí získáte možnost plně pracovat se všemi elementy, tj. plně je upravovat, libovolně přidávat či odstaňovat.

Cena: 49 Kč bez DPH / měs.


Ultimate Addons for Elementor

Jedno z nejoblíbenějších rozšíření visual builderu Elementor, díky kterému lze webové stránky rozšířit o spousty dalších zajímavých prvků.

Cena: 19 Kč bez DPH / měs.


Smush Pro

Každý obrázek, který do administrace nahrajete, se automaticky zmenší a provede se u něj komprese. Díky tomu se načítání webových stránek výrazně zrychlí.

Cena: 34 Kč bez DPH / měs.


Defender Pro

Díky tomuto zabezpečení bude Váš web ochráněn před útoky hackerů a botů. Zatočíme s brute force útoky i škodlivým malwarem.

Cena: 34 Kč bez DPH / měs.


Hummingbird Pro

Dramatické zrychlení načítání Vašich webových stránek díky kešování mezipaměti, Gzip kompresi souborů, rychlé CDN a dalších doplňků.

Cena: 34 Kč bez DPH / měs.


Beehive Pro

Přímo v administraci se dostanete ke kompletnímu přehledu statistik, grafů a uživatelských metrik Google Analytics.

Cena: 19 Kč bez DPH / měs.


 

Pro objednání služeb přejděte do našeho e-shopu.

Přečtěte si také

Levné webové stránky na splátky

Potřebujete rychle nový web, ale nemáte dostatečný rozpočet? Nově nabízíme tvorbu nových webových stránek na redakčním systému WordPress na splátky za podmínek, které si může dovolit úplně každý. Platby jsourozděleny do 6 nebo 12 splátek.

Zajímá mě více >

Zavedli jsme on-line platby

Nově můžete za naše služby platit on-line. Můžete tak ušetřit spoustu času spojených se zadáváním příkazu Vaší bance. Nově Vám místo faktury e-mailem zašleme výzvu k platbě, u které nalznete odkaz pro zaplacení on-line prostřednictvím platební brány GoPay.

Zajímá mě více >

Zeptejte se na tvorbu webu

Nabízíme výrobu www stránek určených zejména pro drobné a střední podnikatele. Součástí všech internetových stránek je instalace redakčního systému WordPress, unikátní grafický návrh webu, zpracování určitého počtu fotografií a SEO optimalizace.
Napište nám

Maximální velikost přílohy 1MB.
Povolené typy příloh .jpg, .jpeg, .png, .gif, .pdf, .txt, .csv, .xls, .xlsx, .doc, .docx.