Posílení datové infrastruktury

V uplynulých dnech došlo k posílení výkonu na našem serveru, díky čemuž došlo k razantnímu snížení TTFB (Time To First Byte). Tato hodnota ukazuje rychlost serveru a backendové části aplikace. A také rychlost sítě mezi serverem a klientem, tedy měřící aplikací či prohlížečem.
Datová infrastruktura

Zjednodušeně řečeno, jedná se o první odezvu serveru po zadání URL adresy návštěvníka Vašeho webu v prohlížeči. Je to tedy první krok, který směřuje k rychlejšímu načtení Vaší internetové prezentace.

Aby byly Vaše internetové stránky opravdu rychlé, je samozřejmě potřeba provést celou řadu dalších úprav a nastavení přímo ve Vaší webové aplikaci, o kterých jsme Vás informovali v článku Mít rychlý web se vyplatí.

Přečtěte si také

PF 2021

Děkujeme, že jsme Vám mohli v minulosti pomoci s tvorbou webových stránek. Přejeme Vám do nového roku samé úspěchy, radost v podnikání, štěstí, zdraví a žádná mimořádná opatření.

Zajímá mě více >

Dostaňte ze svého webu maximum

Spuštěním webových stránek naše práce nekončí. Aby prezentace fungovala co nejlépe, je potřeba celý balík dalších služeb. Připravili jsme několik variant technické podpory a správy webových stránek zaměřené nejen na rychlost a bezpečnost, ze kterých si můžete vybrat to nejlepší pro váš nový web.

Zajímá mě více >

Maximální velikost přílohy: 1MB.
Podporovaný typy souborů: .jpg, .jpeg, .png, .gif, .pdf, .txt, .csv, .xls, .xlsx, .doc, .docx.